ZIC Vega 46

Олива VEGA – багатоцільова гідравлічна олива протизношувального типу (AW) для гідросистем будівельної техніки, середньо навантаженого промислового обладнання та циркуляційних систем з відмінними протизношувальними, антикорозійними та антиокислювальними властивостями. Також застосовується як мастильний матеріал для змащування закритих зубчатих передач, ланцюгових приводів, деяких типів компресорів, підшипників.

Артикул: 192635 Категорія:

Серія всесезонних гідравлічних олив для використання в мобільній техніці та промисловому обладнанні (ливарні машини, преси, важкі маніпулятори, верстати, роботи, формувальні машини для пластмас тощо), де рекомендовані оливи рівня DIN 51524-Part 2 (HLP). Для поршневих, шестерних, лопатевих, аксіальнопоршневих насосів, відповідно до вимог виробника. Забезпечують високі в’язкісно-температурні та протизносні властивості. Клас чистоти відповідає вимогам ISO 4406, клас 21/19/16.
Оливи вироблені з використанням власної базової оливи YUBASE (група III за API) з додаванням багатофункціонального пакету присадок.

Призначення

Ємність

Фасовка

Прокрутити вгору