ZIC XQ

ZIC X7 5W-40

ZIC X7 5W-40
Всесезонна синтетична моторна олива для бензинових, дизельних і газових (LPG, CNG) двигунів легкових автомобілів і легкого комерційного транспорту.

ZIC ATF DEXRON®-VІ

ZIC ATF  DEXRON®-VІ ZIC ATFDEXRON®-VІ – синтетична олива нового покоління (ліцензована компанією GМ за специфікацією DEXRON-VI), розроблена для застосування в автоматичних трансмісіях легкових і легких вантажних автомобілів, де потрібне використання рідин специфікації General Motors DEXRON®-VI.

ZIC H-TRANS 10W, 30

ZIC H-TRANS 10W, 30 ZIC H-Trans 10W, 30 - універсальні трансмісійно-гідравлічні оливи, спеціально розроблені для колісної та гусеничної дорожньо-будівельної, кар’єрної, сільськогосподарської, гірничодобувної, лісозаготівельної та спеціальної техніки. 

Масла серии ZIC XQ обладают целым рядом преимуществ, которые позволяют нам рекомендовать их для Вашего автомобиля.


 

ГЛАВНЫЙ СЕКРЕТ МАСЕЛ ZIC XQ — КОМБИНАЦИЯ ОТЛИЧНОГО 
БАЗОВОГО МАСЛА И НОВЕЙШИХ ТЕХНОЛОГИЙ

Моторные масла серии ZIC XQ производятся на основе базового масла высочайшего качества и пакетов присадок от Lubrizol, Infinium, Oronite (USA) с использованием новейших технологий VHVI и Cutting Edge, имеют высочайший уровень эксплуатационных свойств.

 

МАСЛА ZIC XQ МОЖНО РЕЖЕ МЕНЯТЬ

Использование базового масла высочайшего качества гарантирует дополнительный ресурс эксплуатационных характеристик, что позволяет маслам ZIC XQ работать в двигателе со значительно увеличенным, по рекомендации производителя техники, интервалом замены масла.

 

МАСЛА ZIC XQ ПОДХОДЯТ ДЛЯ БОЛЬШИНСТВА АВТОМОБИЛЕЙ

Масла серии ZIC XQ рекомендуются для всех типов бензиновых и дизельных двигателей современных автомобилей производства США, Европы, Японии и Кореи, в том числе легковых, спортивных автомобилей, внедорожников, легких грузовиков и микроавтобусов.

 

МАСЛА ZIC XQ СПРАВЛЯЮТСЯ С ЛЮБОЙ НАГРУЗКОЙ

Идеально подходят для экстремальных условий эксплуатации техники, когда традиционные масла не обеспечивают необходимых смазывающих и защитных свойств.

 

МАСЛА ZIC XQ РАБОТАЮТ В ШИРОКОМ ДИАПАЗОНЕ ТЕМПЕРАТУР

Широкий спектр вязкостных характеристик продуктов ZIC XQ позволяет применять их всесезонно в любых экстремальных климатических условиях. Масла ZIC XQ гарантируют легкий запуск и надежную смазку двигателя с первых секунд его работы.

 

МАСЛА ZIC XQ УНИВЕРСАЛЬНЫ

Универсальность применения продуктов ZIC XQ позволяет минимальным ассортиментом обеспечить потребности корпоративных автопарков и грузопассажирских автопредприятий в качественном моторном масле.

 

МАСЛА ZIC XQ НА ХОРОШЕМ СЧЕТУ У ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ

Рекомендации и современные допуски ведущих европейских производителей автомобилей (BMW LL-04 и MB 229.51) и новейшие категории по системам API SM/CF, ACEA A3/B3, A3/B4,C3, ILSAC GF-4 позволяют широко применять продукты серии ZIC XQ в профессиональных автосервисах.

Синтетична олива ZIC XQ 5W-40

Синтетична олива ZIC XQ 5W-40 Синтетична олива ZIC XQ 5W-40.
Синтетична моторна олива найвищої якості для бензинових та дизельних двигунів новітніх конструкцій, а також для двигунів автомобілів для активного відпочинку (позашляховиків та кроссоверів). Новітня система присадок забезпечує подовжений ресурс надійності та кращу економію палива у порівнянні з іншими синтетичними продуктами. ZIC XQ 5W-40 зайняв 1-е місце в 2012 році за результатами незалежного тесту журналу "ЗА РУЛЕМ"

Низька випаровуваність маслаЗА РУЛЕМ

Синтетична олива ZIC XQ

Синтетична олива ZIC XQ Синтетична олива ZIC XQ.
Синтетична моторна олива найвищої якості для бензинових та дизельних двигунів новітніх конструкцій, а також для двигунів автомобілів для активного відпочинку (позашляховиків та кроссоверів). Новітня система присадок забезпечує подовжений ресурс надійності та кращу економію палива у порівнянні з іншими синтетичними продуктами.

Моторна олива для дизельних двигунів ZIC 7000 новинка

Моторна олива для дизельних двигунів ZIC 7000 новинка Високоякісна синтетична моторна олива, для дизельних двигунів сучасних магістральних вантажних автомобілів і автобусів провідних автовиробників, що задовольняє вимоги норм Euro-II, III, IV і V

Моторна олива для дизельних двигунів ZIC 7000

Моторна олива для дизельних двигунів ZIC 7000 Високоякісна синтетична моторна олива, для дизельних двигунів сучасних магістральних вантажних автомобілів і автобусів провідних автовиробників, що задовольняє вимоги норм Euro-II, III, IV і V

Синтетична універсальна олива ZIC XQ TOP

Синтетична універсальна олива ZIC XQ TOP Високоякісна універсальна синтетична олива спеціально розроблено для нових автомобілів Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda, Seat з двигунами ЄВРО-IV

CATDPFLow Saps
Назад Вперед