ZIC XQ

Синтетична олива ZIC XQ 5W-40

Синтетична олива ZIC XQ 5W-40 Синтетична олива ZIC XQ 5W-40.
Синтетична моторна олива найвищої якості для бензинових та дизельних двигунів новітніх конструкцій, а також для двигунів автомобілів для активного відпочинку (позашляховиків та кроссоверів). Новітня система присадок забезпечує подовжений ресурс надійності та кращу економію палива у порівнянні з іншими синтетичними продуктами. ZIC XQ 5W-40 зайняв 1-е місце в 2012 році за результатами незалежного тесту журналу "ЗА РУЛЕМ"

Низька випаровуваність маслаЗА РУЛЕМ

Синтетична олива ZIC XQ

Синтетична олива ZIC XQ Синтетична олива ZIC XQ.
Синтетична моторна олива найвищої якості для бензинових та дизельних двигунів новітніх конструкцій, а також для двигунів автомобілів для активного відпочинку (позашляховиків та кроссоверів). Новітня система присадок забезпечує подовжений ресурс надійності та кращу економію палива у порівнянні з іншими синтетичними продуктами.

Синтетична універсальна олива ZIC XQ TOP

Синтетична універсальна олива ZIC XQ TOP Високоякісна універсальна синтетична олива спеціально розроблено для нових автомобілів Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda, Seat з двигунами ЄВРО-IV

CATDPFLow Saps

Синтетична універсальна олива ZIC XQ FE

Синтетична універсальна олива ZIC XQ FE Повністю синтетична універсальна олива нового покоління, спеціально розроблена для легкових автомобілів Ford з бензиновими і дизельними двигунами (в тому числі обладнаних сажовими фільтрами DPF).

ECOХолодный запускFord

Напівсинтетична олива ZIC A+

Напівсинтетична олива ZIC A+ Напівсинтетична олива ZIC A+.
Напівсинтетична енергозберігаюча моторна олива для бензинових та дизельних двигунів, в тому числі із системами турбонаддуву та інжекторною системою подачі палива.

Мінеральна гідрокрекінгова олива ZIC HIFLO

Мінеральна гідрокрекінгова олива ZIC HIFLO Мінеральна гідрокрекінгова олива ZIC HIFLO.
Мінеральна моторна олива для бензинових та дизельних двигунів, в тому числі із системами турбонаддуву та інжекторною системою подачі палива.

Оливи для 2-тактних двигунів ZIC MAHA 2T/ZIC MARINE 2T та 4-тактних ZIC 4T

Оливи для 2-тактних двигунів ZIC MAHA 2T/ZIC MARINE 2T та 4-тактних ZIC 4T Оливи для двотактних двигунів ZIC MAHA 2T/ZIC MARINE 2T та 4-тактних ZIC 4T.
Високоякісна олива бездимного типу для двотактних бензинових двигунів, містить специфічні активні присадки. Призначено для застосування в якості розчинного змащувального компонента у паливі двотактних бензинових двигунів різноманітного типу.

Промивна олива SK FLUSHING OIL

Промивна олива SK FLUSHING OIL Промивна олива SK FLUSHING OIL.
Високоефективна промивна олива з відмінним набором промивних присадок, що ефективно очищують двигун від шламу та відкладень. Допомагає відновити економію палива, підвищити робочу ефективність двигуна та трансмісії, зменшити шкідливі викиди.