ZIC XQ

Моторна олива для дизельних двигунів ZIC 7000

Моторна олива для дизельних двигунів ZIC 7000 Високоякісна синтетична моторна олива, для дизельних двигунів сучасних магістральних вантажних автомобілів і автобусів провідних автовиробників, що задовольняє вимоги норм Euro-II, III, IV і V

Серія моторних олив для дизельних двигунів ZIC SD 5000 CD 10W

Серія моторних олив для дизельних двигунів ZIC SD 5000 CD 10W Серія моторних олив для дизельних двигунів ZIC SD 5000 CD 10W.
ZIC SD 5000 CD 10W – сезонна (зимова) мінеральна олива для дизельних двигунів різних типів (з турбонаддувом та без), що працюють за помірних та високих навантажень. Олива виготовлена на основi базової оливи YUBASE VHVI (Дуже Високий Індекс В’язкості) за технологією каталітичного гідрокрекінгу і містить ефективний пакет високоякісних присадок що забезпечує необхідні експлуатаційні властивості.

Синтетична олива для дизельних двигунів ZIC XQ 5000

Синтетична олива для дизельних двигунів ZIC XQ 5000 Синтетична олива для дизельних двигунів ZIC XQ 5000
Синтетична моторна олива вищої якості для дизельних двигунів великих об’ємів, у тому числі обладнаних сажовими фільтрами та системами зниження токсичності вихлопу.
Подовжений інтервал заміни.

Напівсинтетична олива для високонавантажених дизельних двигунів ZIC 5000

Напівсинтетична олива для високонавантажених дизельних двигунів ZIC 5000 Серія моторних олив для дизельних двигунів ZIC 5000
ZIC 5000 - напівсинтетична моторна олива з найкращими експлуатаційними характеристиками для дизельних двигунів всіх типів, у тому числі обладнаних системами турбонаддува та двигунів новітніх конструкцій. Олива стійка до деструкції, забезпечує відмінну чистоту поршнів, ефективно знижує зношування та перешкоджає збільшенню в’язкості при нагромадженні сажі в процесі експлуатації, має високу стійкість до старіння. Всесезонні характеристики забезпечують чудовий запуск холодного двигуна і прокачуємість за низьких температур.
Ця дизельна олива розроблена із застосуванням базової оливи з надвисокими характеристиками YUBASE VHVI (Дуже Високий Індекс В’язкості) i збалансованого пакета високоякісних присадок. Поєднання цієї композиції дозволяє досягти максимального захисту всіх частин двигуна. Рекомендується для використання в кліматичних умовах України.
ZIC 5000 POWER – високоякісні моторні оливи на синтетичній (10W-40) та напівсинтетичній (15W-40) основі для дизельних двигунів вантажного транспорту, який експлуатується у важких умовах, в тому числі двигунів новітніх конструкцій, що обладнані системами турбонаддува та EGR.
Оливи виготовлені із застосуванням спеціальної синтетичної базової оливи і сучасних пакетів присадок для дизельних двигунів, що забезпечують не тільки економію палива, але і найбільш довгі інтервали між замінами, які рекомендовано виробниками транспорту. Оптимально збалансований склад забезпечує відмінний захист двигуна від зношування та високу ступінь чистоти, а також скорочує витрати на технічне обслуговування. Надвисокий індекс в'язкості оливи гарантує захист двигуна при холодному пуску та надійне змащення за високих температур.
Оливи адаптовані до дизельного палива діючих українських стандартів.

Напівсинтетична олива для легконавантажених дизельних двигунів ZIC RV

Напівсинтетична олива для легконавантажених дизельних двигунів ZIC RV Напівсинтетична олива ZIC RV
Напівсинтетична моторна олива для дизельних двигунів усіх типів малого та середнього об'єму (позашляховик, автофургон, легка вантажівка). Надійно захищає двигун у міському режимі експлуатації.
Адаптовано до дизельного палива українських стандартів.

Мінеральна олива для дизельних двигунів ZIC SD 5000

Мінеральна олива для дизельних двигунів ZIC SD 5000 Мінеральна олива для дизельних двигунів ZIC SD 5000.
Всесезонна мінеральна моторна олива для дизельних двигунів середніх та великих об'ємів усіх типів, в тому числі обладнаних системами турбонаддуву.
Адаптовано до дизельного палива українських стандартів.

Промивна олива SK FLUSHING OIL

Промивна олива SK FLUSHING OIL Промивна олива SK FLUSHING OIL.
Високоефективна промивна олива з відмінним набором промивних присадок, що ефективно очищують двигун від шламу та відкладень. Допомагає відновити економію палива, підвищити робочу ефективність двигуна та трансмісії, зменшити шкідливі викиди.