ZIC XQ

ZIC H-TRANS 10W, 30

ZIC H-TRANS 10W, 30 ZIC H-Trans 10W, 30 - універсальні трансмісійно-гідравлічні оливи, спеціально розроблені для колісної та гусеничної дорожньо-будівельної, кар’єрної, сільськогосподарської, гірничодобувної, лісозаготівельної та спеціальної техніки. 

ZIC VEGA

ZIC VEGA ZIC VEGA
ZIC VEGA – багатоцільова гідравлічна олива протизношувального типу (AW) для гідросистем будівельної техніки, середньо навантаженого промислового обладнання та циркуляційних систем з відмінними протизношувальними, антикорозійними та антиокислювальними властивостями. Також застосовується як мастильний матеріал для змащування закритих зубчатих передач, ланцюгових приводів, деяких типів компресорів, підшипників.
ZIC VEGA X - високоякісна гідравлічна олива з високим індексом в'язкості (VHVI) для застосування за високих і низьких температур, високому тиску, в різних гідравлічних системах промислового обладнання, що працють на великих швидкостях та в гідравлічних системах екскаваторів, вилочних навантажувачів та іншої потужної будівельної техніки. Відмінні антифрикційні, протизношувальні та протизадирні характеристики, високі антиокислювальні, антипінні, деаеруючі властивості, чудова водороздільна здатність, і висока стійкість до утворення емульсії гарантують робочий ресурс оливи протягом 2 000 годин.
ZIC VEGA LX - високоякісна гідравлічна олива з високим індексом в’язкості (VHVI) і низьким вмістом цинку та гарантованим робочим ресурсом мінімум 5000 годин, що еквівалентно 2-3 рокам експлуатації. Призначена для застосування в мобільних гідравлічних системах екскаваторів, вилочних навантажувачах, будівельній техніці, що експлуатується в умовах високих механічних і термічних навантажень, низьких температур та потребує більш тривалі інтервали заміни. Максимально зменшує утворення відкладень на більш тривалому (до 5000 годин) інтервалі заміни, що було протестовано і доказано на екскаваторах Hyundai, Doosan та VOLVO. Чудово протидіє зношуванню та запобігає шуму в циліндрах будівельної техніки за максимальних навантажень. Відмінна низькотемпературна плинність і в’язкісні характеристики гарантують роботу за високих та низьких температур.

Для гідравлічних систем SK SUPERVIS

Для гідравлічних систем SK SUPERVIS Для гідравлічних систем SK SUPERVIS.
ZIC SUPERVIS AW
Це серія першокласних високоякісних гідравлічних олив для зниження зношування, відповідає вимогам найбільших світових виробників гідравлічних систем обладнаних поршневими насосами. Оливи серії SUPERVIS AW використовуються в гідравлічних системах, які працюють з великим навантаженням та в умовах великого тиску, відмінно протистоять виникненню іржі. Присадки сприяють зниженню кількості відкладень, відмінному деемульгуванню, стійкості до окислення, до виникнення піни та швидкому зниженню об’єму повітря. Оливи придатні для використання в роторних компресорах, підшипниках та механізмах трансмісій, які мають потребу в протизношувальному засобі.
ZIC SUPERVIS X
Це першокласні гідравлічні оливи з високим індексом в’язкості та пониженим рівнем текучості, що відповідає вимогам найбільших світових виробників гідравлічних систем. Оливи серії SUPERVIS X використовуються для гідрогальмівних та амортизаційних пристроїв, гідроприводів, гідропередач та циркуляційних систем машин та механізмів, а також в якості відмінного змащувального матеріалу для підшипників та інших деталей, призначених для роботи під відкритим небом в екстремальних температурних умовах.