ZIC XQ

Промивна олива SK FLUSHING OIL

Промивна олива SK FLUSHING OIL SK FLUSHING OIL
Cпеціальна мінеральна олива для промивки гідравлічного, компресорного, трансмісійного обладнання, циркуляційних систем індустріальних машин, а також для промивання змащувальних систем електроерозійних верстатів.

Косметичні SK PHAZOL

Косметичні SK PHAZOL Косметичні SK PHAZOL.
Мінеральні високоочищені оливи з надвисоким індексом в’язкості без вмісту будь-яких присадок. Олива виключної деароматизації Використання цього продукту дозволяє використовувати його у парфумерній, медичній, харчовій та текстильної промисловості у тих вузлах, де вимоги до чистоти оливи є визначальними.

Редукторна олива SK SUPERGEAR

Редукторна олива SK SUPERGEAR Редукторна олива SK SUPERGEAR.
Високоякісні трансмісійні оливи високого тиску. Містять систему присадок високого тиску сірчано-фосфорного типу, що забезпечує високу працездатність і перешкоджає зносу. Також оливи забезпечують відмінний захист сталі та меді від корозії.

Для турбін SK TURBINE OIL

Для турбін SK TURBINE OIL Для турбін SK TURBINE OIL. Серія високоякісних турбінних олив із високим індексом в’язкості та хорошою окислювальною стабільністю. Високий індекс в’язкості, хороша деемульгація, захист від корозії та спінювання, підходить для усіх видів турбін.

Олива-теплоносій SK SUPERTHERM

Олива-теплоносій SK SUPERTHERM Олива-теплоносій SK SUPERTHERM.
Високостабільна мінімізуюча тепловтрати, олива. Виготовлена з високоочищеної мінеральної бази. Містить весь комплекс антиокислювальних, протизносних та протипінних присадок. Знижує втрати тепла в процесі його трансформації до мінімуму. SK SUPERTHERM має низьку випаровуваність що дозволяє уникнути кавітації і утворення повітряних пробок в системі циркуляції оливи. Застосовується в основному в центрифугах і теплообмінниках звичайного типа та тих, що працюють при високому тиску.

Для компресорів SK VAC 46

Для компресорів SK VAC 46 Для компресорів SK VAC 46.
Розроблена для використання у компресорах бустерного та пароструйного типу зі зворотнім тиском ненасичених парів не більше за 1*10-6Па. Олива виготовлена на мінеральній високоочищеній базі із додаванням пакету стабілізаційної присадки, що дозволяє використовувати оливу у компресорах із реверсивним режимом роботи (розрядження-нагнітання).

Для компресорів SK COMPRESSOR RS

Для компресорів SK COMPRESSOR RS Для компресорів SK COMPRESSOR RS.
Напівсинтетична олива для гвинтових та роторних компресорів звичайного та високого тиску (RS-rotary system compressors). Олива виготовлена з використанням високов’язкісної бази у поєднанні із пакетом антикорозійних протипінних та антиокислювальних присадок, що дозволяє використовувати її у компресорах із різними температурними діапазонами роботи, а також у компресорах, що працюють у приміщеннях із високою хімічною активністю.

Для компресорів SK COMPRESSOR P

Для компресорів SK COMPRESSOR P Для компресорів SK COMPRESSOR P.
Для поршньових компресорів. Олива виготовлена з використанням напівсинтетичної високов’язкісної бази у поєднанні з пакетом антикорозійних, протипінних та антиокислювальних присадок, що дозволяє використовувати його у компресорах із різними температурними діапазонами роботи, а також у компресорах, що працюють у приміщеннях із підвищеною хімічною активністю.

Для текстильного обладнання SK SPIN OIL

Для текстильного обладнання SK SPIN OIL Для текстильного обладнання SK SPIN OIL.
Мінеральні високоочищені оливи із надвисоким індексом в’язкості з наявністю повного пакету антикорозійних та протипінних присадок. Використання цього продукту дозволяє збільшити термін дії високообертових шпинделів текстильного обладнання.

Для верстатів, напрямних ковзання, шпинделів SK SUPERWAY

Для верстатів, напрямних ковзання, шпинделів SK SUPERWAY Для верстатів, напрямних ковзання, шпинделів SK SUPERWAY.
Розроблені для застосування у якості багатофункціональних олив, що знижують тертя між поверхнями із різним покриттям. Олива призначена для використання при змащуванні напрямних ковзання та шпинделів промислового обладнання.
Назад Вперед