ZIC XQ

ZIC ATF DEXRON®-VІ

ZIC ATF  DEXRON®-VІ ZIC ATFDEXRON®-VІ – синтетична олива нового покоління (ліцензована компанією GМ за специфікацією DEXRON-VI), розроблена для застосування в автоматичних трансмісіях легкових і легких вантажних автомобілів, де потрібне використання рідин специфікації General Motors DEXRON®-VI.

ZIC H-TRANS 10W, 30

ZIC H-TRANS 10W, 30 ZIC H-Trans 10W, 30 - універсальні трансмісійно-гідравлічні оливи, спеціально розроблені для колісної та гусеничної дорожньо-будівельної, кар’єрної, сільськогосподарської, гірничодобувної, лісозаготівельної та спеціальної техніки. 

ZIC ATF MULTI VEHICLE

ZIC ATF MULTI VEHICLE ZIC ATF MULTI VEHICLE – універсальна напівсинтетична рідина для автоматичних трансмісій із спеціально підібраним пакетом присадок.

Напівсинтетичні оливи ZIC G-F/G-ЕР

Напівсинтетичні оливи ZIC G-F/G-ЕР ZIC G-F – напівсинтетична трансмісійна олива класу преміум з високоефективним пакетом присадок для механічних трансмісій передньопривідних автомобілів, що працюють в легких та середніх умовах експлуатації.
ZIC G-EP – напівсинтетична багатоцільова олива для механічних коробок передач легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, та сільськогосподарської техніки що працює в помірних та важких умовах експлуатації.

Cинтетичні оливи для автоматичних коробок передач ZIC ATF SP-ІІІ/SP-IV

Cинтетичні оливи для автоматичних коробок передач ZIC ATF SP-ІІІ/SP-IV ZIC ATF SP-ІІІ - повністю синтетична олива для автоматичних коробок передач. ZIC ATF SP-IV - синтетична олива нового покоління, спеціально розроблена для використання в 6-ти ступеневих автоматичних коробках передач передньопривідних і повнопривідних автомобілів, виробництва KIA і Hyundai.

Рідини для гідросистем ZIC PSF/PSF-4

Рідини для гідросистем ZIC PSF/PSF-4 ZIC PSF – високоякісна мінеральна рідина червоного кольору з високим індексом в’язкості для використання в гідравлічних підсилювачах керма. ZIC PSF-4 – спеціальна мінеральна рідина зеленого кольору з надвисоким індексом в’язкості, розроблена на основі гідрокрекінгових базових олив та пакету високоефективних присадок.

Олива для автоматичних трансмісій ZIC ATF

Олива для автоматичних трансмісій ZIC ATF Олива для автоматичних трансмісій ZIC ATF.
ATF II/ATF III
Високоякісна олива для автоматичних коробок передач. Завдяки спеціальному пакету присадок має високу термоокисну стабільність та забезпечує комфортне перемикання передач. Сумісна зі всіма матеріалами ущільнювальних з’єднань трансмісії.

Для сільгосптехніки SK UTF 65

Для сільгосптехніки SK UTF 65 Для сільгосптехніки SK UTF 65.
виготовляється з мінеральної базової оливи, яка має високий індекс в’язкості. Використовується в якості гідравлічної рідини в гідроприводах стаціонарного та мобільного обладнання: грейдери, драглайнери, скрепери, екскаватори, вантажні крани та ін. Гранична температура експлуатації -37 С. Олива має повний комплекс антиокислювальних, протизносних, антикорозійних присадок, безпечна для гідравлічних шлангів.

Синтетичні оливи для механічних трансмісій

Синтетичні оливи для механічних трансмісій Синтетичні оливи для механічних трансмісій
GEAR TOP 75W85.
Синтетична олива для механічних коробок передач та ведучих мостів. Сумісна з синхронізованими трансмісіями. Пакет присадок адаптований до українських кліматичних умов та сприяє зниженню шуму. Спеціально розроблене для застосування у автомобілях Hyundai та KIA.

Напівсинтетичні оливи для гіпоїдних передач

Напівсинтетичні оливи для гіпоїдних передач Напівсинтетичні оливи для механічних трансмісій
Напівсинтетична трансмісійна олива розроблена для редукторів, гепоїдних, спіральних, конічних та черв’ячних передач легкових автомобілів та комерційного транспорту (автобуси, грузовики), що працюють в режимах високих навантажень.